Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Якісний пам’ятник купити у Володимир-Волинському

Гранітна майстерня MEMORY з виготовлення якісних надмогильних пам’ятників та надгробків, яка знаходиться у Рівненській області, пропонує жителям міста Володимир-Волинський, інших міст Волинської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської областей купити якісні меморіальні вироби з натурального каменю. Команда професіональних майстрів від нашої компанії розробляє дизайни та власноруч створює різноманітні надгробки, пам’ятники, ритуальні аксесуари, здійснює їхню доставку та встановлення.

У роботі ми використовуємо природні мінерали, такі як граніт, лабрадорит, базальт, габро, а також гранітну крихту. Натуральні мінерали мають особливу структуру, тому за якісної професійної обробки вироби залишаються стійкими до впливу природних явищ - морозу, снігу, дощу, вітру тощо. Пам’ятники від гранітної майстерні MEMORY тривалий час зберігають цілісність, колір, блиск, охайний вигляд.

Даємо гарантію на надмогильні пам’ятники від виробника

Замовити виготовлення та встановлення пам’ятника у Володимир-Волинському від українського виробника можна швидко й недорого.

Плюси нашої компанії:

  1. Значний практичний досвід у виготовленні надмогильних пам’ятників, реалізація проектів різних рівнів складності.
  2. Застосування сучасних технологій та спеціального професійного обладнання для обробки, нарізання, шліфування природного каменю.
  3. Наші вироби з натуральних мінералів – максимально довговічні, слугуватимуть не просто роками, а десятиліттями.
  4. Використання індивідуального підходу до виготовлення кожного замовлення. Створення художником ескізів з урахуванням усіх побажань клієнта, а після його затвердження - втілення його в життя командою працівників.
  5. Приймання замовлень на вироби з нашого каталогу та портфоліо, за необхідності - внесення корекцій і доповнень.
  6. Щодо виконання замовлення пам’ятників - дотримання обумовлених термінів виконання.
  7. Своєчасна доставка кам’яних виробів, а також професійне, надійне встановлення.
  8. Облаштування місця поховання додатковими ритуальними елементами.
  9. Надання гарантій компанією MEMORY на всі вироби.

Доставка й монтаж пам’ятників у Володимир-Волинському

Гранітна майстерня MEMORY пропонує виготовлення, швидку доставку та якісний монтаж монументів, надгробків та меморіальних пам’ятників з різних видів натурального каменю. Ми застосовуємо сучасні методи встановлення одинарних та подвійних пам’ятників, а також облаштування місць поховання відповідними ритуальними та естетично привабливими аксесуарами, які доречні на могилах: нанесення гравірування, встановлення лавок, ваз, чаш, кам’яних квітів, викладення доріжок та плитки.

Надмогильні пам’ятники від надійного українського виробника MEMORY відповідають усім технічним нормам, мають сертифікати якості та оптимальні ціни на кожний модельний ряд. Тільки компанія-виробник пропонує ціну, до якої входить реальна вартість каменю та робота працівників, без зайвих переплат. Доставка та встановлення, а також додаткові аксесуари – оцінюються окремо, індивідуально в кожному випадку.

Віддайте шану померлим родичам, встановивши на місці їхнього поховання гарний, вишуканий, довговічний пам’ятник від гранітної мастерні MEMORY. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі