Наші переваги

Нам довіряють більше 10 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 150 моделей пам'ятників
Індивідуальний підхід

MEMORY гранітна майстерня

1

Гранітна майстерня MEMORY займається виготовленням та реалізацією пам’ятників на західній Україні.

Способи доставки та оплати

2

Доставка нашим попутним транспортом, самовивіз, «Нова Пошта», «Ін-Тайм», «Делівери».

Поради щодо монтажу пам'ятника

3

В цю категорії винесені складні та унікальні роботи. Вони вирізняються з-поміж інших гранітних пам'ятників своїми

Оптовий продаж пам'ятників

4

В цю категорії винесені складні та унікальні роботи. Вони вирізняються з-поміж інших гранітних пам'ятників своїми

Пам'ятники Радивилів: якісні вироби з натурального каменю

Пам’ятники із натурального каменю – надійні та довговічні вироби. Гранітна майстерня MEMORY спеціалізується на виготовленні та встановленню надгробків на могили виключно із надійних, перевірених часом матеріалів. 

Натуральні камені, що видобувають у родовищах в Рівненській області – оптимальний матеріал, що слугуватиме надійною основою для виробництва пам’ятників та надгробків будь-якої складності. Досвідчені спеціалісти майстерні застосовують сучасні технології обробки природного каменю, повністю зберігаючи їх практичні властивості:

  • Вироби з граніту, габро чи базальту легко піддаються обробці.
  • Не втрачають міцність під впливом зміни кліматичних умов.
  • Зберігають привабливий зовнішній вигляд навіть через десятиліття.

Команда спеціалістів, дизайнерів та архітекторів гранітної майстерні MEMORY гарантує високу якість представленого товару. Ми застосовуємо дієві сучасні методи обробки та художнього оздоблення природного каменю, постійно оновлюємо технології виробництва. Пам’ятники від українського виробника – це довговічні витвори, яким притаманні правильні форми, лаконічне та стримане оформлення.

Виготовлення пам'ятників у Радивилові за індивідуальним замовленням

У нашій майстерні ви можете замовити пам'ятники у Радивилові одинарні та подвійні. MEMORY запропонує великий асортимент готових моделей, розроблених нашими досвідченими дизайнерами за власними проектами. В каталозі представлені фото популярних варіантів кам’яних пам’ятників за вигідною ціною.

Ми реалізовуємо кожне замовлення індивідуально, відповідно до ваших побажань, враховуємо ваші рекомендації. Пропонуємо оформити замовлення на виготовлення ексклюзивного гранітного пам’ятника, що повністю відповідатиме вашим вподобанням. Наші спеціалісти врахують не лише технічні характеристики кам’яного витвору, але й виконають оригінальне художнє оформлення.

Спеціалісти MEMORY допоможуть підібрати оптимальний вид каменю для створення унікальної довговічної композиції. Матеріал з неповторним природним забарвленням вдало підкреслить особливість постаменту, додасть витонченості та ніжності. У нас великий вибір гранітних моделей пам’ятників не лише в чорному, але й у благородному зеленому та червоному з чорним вкрапленням.

Купити надмогильні пам'ятники у Радивилові за ціною виробника

В гранітній майстерні MEMORY купити пам'ятник на могилу недорого. Національний виробник використовує виключно матеріали українського походження, завдяки чому ціни на пам'ятники у Радивилові, Острозі, Дубно та інших регіонах області доступні. 

Ми гарантуємо надійність на довговічність усієї продукції, доставляємо товар власним транспортом та встановлюємо, дотримуючись необхідних технік та правил. Вартість ексклюзивних гранітних надгробків відповідає якості представленого товару, складності виконаних робіт. 

MEMORY
гранітна майстерня
Адреса
Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі
Телефони
(097) 400-87-22
(097) 702-07-70
E-mail
envir.g@gmail.com
Завантаження...