Наші
переваги

Нам довіряють більше 20 років
Професійна художня робота
Виробництво біля родовища граніту
Якісний український граніт
Понад 200 моделей пам’ятників<
Індивідуальний підхід

Інформація
про майстерню

Замовити пам'ятники в Червонограді від українського виробника

Гранітна майстерня MEMORY, що в Рівненській області – український виробник якісних гранітних та базальтових пам’ятників з декоративним оформленням. Ми виготовляємо такі надгробки, які на довгі роки увіковічнять вашу любов та шану до близьких померлих людей.

Наша компанія спеціалізується на пам’ятниках для міста Червоноград та інших міст Волинської, Рівненської, Тернопільської областей Західної України. Ми пропонуємо повний супровід у підготовці, виготовленні та монтуванні надмогильних постаментів. У нас можна замовити й купити якісне декоративне оздоблення на всі види пам’ятників та для похованих людей різних віросповідань.

Переваги майстерні MEMORY

Перелічимо переваги нашої майстерні, які роблять нас лідерами у сфері виробництва пам’ятників.

  1. Великий асортимент готових надгробків, які можна обрати просто на сайті.
  2. Використання в роботі лише надійних та міцних видів каменю з родовищ, розташованих поблизу виробництва.
  3. Індивідуальний підхід до розробки кожного проекту, на різні цінові сегменти.
  4. Професійне встановлення, з дотриманням усіх необхідних норм, кам’яних виробів власного виробництва.
  5. Лаконічне та естетично привабливе оформлення пам’ятників різних видів та розмірів.

Обираємо модель надмогильного пам’ятника

Асортимент пам’ятників, наданий на нашому сайті, складається зі стриманих одинарних моделей з граніту, базальту та інших видів каменю, а також об’ємніших подвійних постаментів, або ж меморіальних композиційних комплексів, коли облаштовується вся ділянка біля місця поховання – викладається бруківка, ставиться столик або лавочка, робиться огорожа. Дизайн кожного пам’ятника відповідає встановленим нормам та технічним вимогам, є результатом спільної роботи дизайнерів, художників, майстрів та гравірувальників.

У гранітній майстерні MEMORY, що в Рівненській області, пропонується купити пам’ятники в Червонограді за індивідуальними проектами. Реалізуємо також елітні моделі надгробків, з унікальним дизайном, вишуканим оздобленням, поєднанням різних забарвлень натурального каменю. Серед запропонованих кольорів – червоний, чорний, сірий з вкрапленнями, зелений, коричневий, а також їхні поєднання. Така палітра вигідно виділятиме монумент серед інших, до того ж, він не потребуватиме багато додаткового оздоблення та аксесуарів, оскільки й так матиме гарний вигляд.  

Наша компанія пропонує оформлення пам’ятників та монументальних комплексів додатковими аксесуарами на могилу, це такі як вази, лампадки, хрести, підсвічники, гравірування, фото на склі та фото на кераміці тощо.

Купити пам'ятники на могилу недорого в Червонограді

Наші спеціалісти допоможуть обрати саме таку модель пам’ятника, яка максимально відповідатиме запитам та вподобанням кожного клієнта. Пропонуємо скласти індивідуальний проект, з урахуванням усіх нюансів, узгодженням питань щодо оплати, виробництва, доставки, оформлення та монтування. Тут запропонують саме той вид каменю, який за властивостями й кольором максимально пасуватиме, а також відповідатиме заявленому бюджету.

Усі види натурального мінералу, які ми використовуємо у своєму виробництві, володіють відмінними властивостями щодо стійкості, міцності, збереження привабливості. На них ніяк не впливають такі природні явища як дощ, сніг чи мороз.

Купити пам’ятник для встановлення в Червонограді можна просто зайшовши на наш сайт та обравши відповідну модель. Пропонуємо доступні ціни, європейський сервіс та тривалу гарантію. 

Адреса:

Рівненська обл.
Костопільський р-н.
с. Іваничі